На сьогодні невиконання судових рішень в Україні стало фактично національною проблемою.
Загальний порядок виконання рішень, за якими боржник зобов’язаний вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення та відповідальність за невиконання рішення, що зобов’язує боржника вчинити певні дії, визначено статтями 63, 75 Закону України «Про виконавче провадження». На нашу дувку варто детально розглянути поняття виконавче провадження.
Виконавче провадження - це юридичний процес, в рамках якого виконавчий орган (наприклад ,судовий виконавець ) вживає заходів для виконання рішення суду чи іншого юридичного акта, що передбачає сплату грошової суми чи інших обов'язків. Виконавче провадження застосовується в різних ситуаціях, таких як стягнення боргів, сплату аліментів, виконання рішень щодо відшкодування шкоди та інше.
Основні кроки у виконавчому провадженні можуть включати в себе:
Робота адвоката відіграє важливу роль у відкритому виконавчому провадженні, де виконавчий орган вживає заходів для виконання рішення суду чи іншого виконавчого акта, який передбачає сплату грошової суми чи інших обов'язків. Адвокат може надати допомогу і захистити інтереси боржника або іншої сторони у виконавчому провадженні. Ось як адвокат може бути корисним в цьому контексті:
Важливо зазначити, що робота адвоката у виконавчому провадженні може варіюватися в залежності від конкретної ситуації та потреб сторін. Адвокат може надати допомогу як боржнику, так і кредитору, в залежності від умов і обставин справи. У разі виконавчого провадження важливо вчасно звертатися до кваліфікованого адвоката, щоб отримати правильну правову допомогу та захистити свої інтереси.
Якщо у вас виникають питання чи проблеми стосовно нерухомості, рекомендуємо звернутися до кваліфікованих адвокатів АО "Захист", що спеціалізуються в цій галузі.
Виникли додаткові запитання? Звертайтесь за номером телефону: 0800-40-33-03.
Якщо Ви у майбутньому запишитеся на до нас прийом, Ви автоматично отримаєте 10% знижку на наші послуги.