АО «Захист» Адвокатське об'єднання "Захист"
єАдвокат логотип

Запрошуємо в єАдвокат!

Додаток, що забезпечує ефективну взаємодію між адвокатами та клієнтами.

Перейти в додаток ➢
Приклад додатку

єАдвокат

Мобільний додаток «єАдвокат» - це об’єкт інтелектуальної власності Адвокатського об’єднання «Захист», який створений для зручної, швидкої та ефективної взаємодії адвоката з Клієнтом.

Мобільний додаток доступний для смартфонів на операційних системах IOS та Android

Що отримує користувач?

icon

Зручність

Вся інформація по справі та процес її ведення в зручному форматі
icon

Контроль

Прозорість дій адвоката та повний контроль ведення справи.
icon

Конфіденційність

Інформація по справі надійно захищена від доступу державних органів та зловмисників.

Функції додатку єАдвокат

Функціонал додатку розширюється та кожного дня стас більш зручним. Наразі, користувачеві доступно понад 100 базових функцій. IT відділ АО «Захист» продовжує роботу над вдосконаленням програми єАдвокат.

check
Швидка юридична консультація

За допомогою додатку «єАдвокат» кожен може отримати швидку та безкоштовну юридичну консультацію по своїй проблемі в режимі online. На деякі процедурні або довідкові питання відповідає штучний інтелект ChatGPT, на інші – юристи-початківці АО «Захист». Ця функція доступна щодо консультацій невеликої складності, які не потребують вивчення документів. Для вирішення більш серйозних питань, Клієнт може записатися на юридичну консультацію до фахового юриста або на «Преміум консультацію».

check
Комунікація

Користувач може безпечно та конфіденційно спілкуватися зі своїм адвокатом безпосередньо у додатку.

check
Приватність

Дані в єАдвокат зашифровані, адже уся інформація зберігається на надійних серверах США та Євросоюзу.

check
Обрати адвоката за «Тендером»

Клієнт створює тендер, в якому описує свою справу та cамостійно визначає гонорар, який готовий сплатити, та строк вирішення його проблеми.

Тривожна кнопка

Відчуйте захист з додатком єАдвокат.

Вартість підключення: 5000 грн.
Вартість обслуговування: 911 грн/місяць.

Детальніше

Бонусна та Партнерська програми

check Бонусна програма – це система накопичення бонусів. Нарахування бонусів здійснюється у відповідності з політикою компанії за проявлення активності або з метою заохочення. Бонуси можна використовувати для оплати послуг адвоката.
check Партнерська програма – це заохочення людини до залучення нових Клієнтів в компанію. Клієнти-партнери отримують гроші на свій баланс за кожного нового Клієнта, згідно з правилами, зазначеними у додатку.
check
Реєстри

У додатку відображається інформація про Клієнта з відкритих реєстрів (судові, виконавчі, реєстри юр. осіб, боржників т.і.). Перелік доступних реєстрів збільшується.

check
Запис на консультацію

В мобільному додатку єАдвокат Клієнт обирає зручний для себе час та спосіб отримання юридичної консультації (в офісі або по телефону) та самостійно записується на прийом до адвоката. Після проведення консультації, Клієнт має змогу оцінити її якість.

check
Юридична страховка

У додатку «єАдвокат» Клієнт може оформити юридичну страховку. Юридична страховка – це комплексний юридичний захист Клієнта при настанні страхового випадку. Наразі компанія АО «Захист» пропонує 10 видів юридичних страховок.

Клубна карта

Клуб АО «Захист» – це спільнота Клієнтів компанії, які зареєстровані в додатку єАдвокат, та мають право користуватися послугами, передбаченими відповідним видом Клубної карти. Наразі діє три види Клубної карти.

Клубна карта «Срібна» – є безкоштовною, надається усім користувачам додатку та відкриває доступ до його базового функціоналу. Клубні карти «Золота» та «Платинова» є платними та надають Клієнту певні преференції та більш розширені можливості.

Функції контролю юридичної справи

check
Організаційний контроль

За допомогою додатку Клієнт може ставити завдання адвокату, визначати конкретні терміни його виконання та контролювати результати. Також, Клієнт може оцінювати якість надання юридичних послуг та має змогу заповнити книгу скарг та пропозицій.

check
Контроль документообігу

Документообіг по справі відбувається безпосередньо в додатку. Документи, які склав адвокат, кореспонденція по справі, судові документи, електронні файли, якими обмінюються Клієнт та адвокат, усе це відображається в єАдвокат.

check
Контроль виходів адвоката

Будь-який вихід адвоката з метою представництва інтересів Клієнта (до суду, поліції, прокуратури, банку, виконавчої служби, тощо), час та мета виходу фіксується в додатку. Також Клієнт отримує звіт про результати виходу.

check
Фінансовий контроль

Усі оплати гонорару та витрати по договору відображаються у додатку. Клієнт поповнює свій рахунок та контролює усі фінансові операції. Адвокат звітує про надані Клієнту послуги.

Зв'яжіться з нами 🙂
Update cookies preferences